Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Sklep / Dodatki
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Salve dnia Kwiecień 12, 2013, 19:42:18 »
tutaj kupujemy różne dodatki za kostki i kriszczi
A oto rzeczy do kupienia:
Kamień Fizjologiczny

To niezwykły minerał, bądź zakup tego kryształu zapewnia nieśmiertelność
cena: 12 kriszczi

Kryształ młodości

Zapewnia wieczną młodość
Cena: 3 kriszczi

Oczko smoka

oko smoka daje 1 wybraną przez siebie moc
Cena:6 kostek
to na razie wszystko
 
2
Co i jak? / Zasady
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Salve dnia Kwiecień 12, 2013, 15:21:53 »
Oto nasze zasady:

1.Nie wolno mieć więcej niż jedno konto!

2.Jesteśmy kulturalni wobec innych !

3.Nie przeklinamy!

4.Jeśli twój pies jest w ciąży musisz poszukać kogoś, kto pokieruje twoim szczeniakiem!

5.Szczeniak musi być takiej samej rasy jak rodzic/rodzice bądź kundelkiem!

6.Musicie mieć wille!
3
Psy / Tiara
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Tiara dnia Kwiecień 11, 2013, 21:53:50 »
Imię:
Tiara
Płeć:
Samica z krwi i kości
Wiek:
Nie jest zbyt stara, ale nie jest za młoda ~ 5 lata
Rasa:
Dostojny owczarek niemiecki
Ranga:
Na razie szpieg, a co później...?
Armia:
Zwykła
Charakter:
Jej charakter jest bardzo trudny do sprecyzowania. Wobec jednych ujawnia jedną twarz, wobec drugich inną. Więc jaka jest Tiara?
Nigdy, nikt nie wie, co w danym momencie zrobi nasza samica. Ma zły humor - może być niemiła, oschła lub złośliwa. Gdy zaś wstanie prawą łapą, może być miła, albo chociaż coś w tym rodzaju. Jaka jest dla wrogów - lepiej nie być jej wrogiem. Taka rada. Jest wtedy agresywna, chce walczyć za wszelką cenę. Może być złośliwa, oschła. W najlepszym wypadku dla wrogów, może pogrozić, trochę poranić i odpuścić. Choć nie zawsze tak musi być. Zaatakuje z pewnością, gdy zaczniesz prowokować. Dla nieznajomych, czyli coś między wrogiem a poznanym, jest nieufna. Utrzymuje wobec nich dystans, za dużo o sobie nie mówi. No może takie rzeczy typu imię czy coś. Znajomi to już trochę inna bajka. Wtedy już jest trochę milsza i ciupek bardziej otwarta. Przyjaciołom potrafi zaufać, ale żeby zostać jej przyjacielem trzeba wiele z nią przejść. Przede wszystkim to Tiara musi cię zaakceptować według swoich pokręconych kryteriów. A jakie to są kryteria? Tego nikt nie wie. Partner to jest po prostu mistrzostwo. Jaki samiec podoła się temu zadaniu? Aby rozgrzać jej lodowate serce? Nigdy jeszcze nie poznała takiego lwa, a więc nie wiadomo jak się zachowa, gdy będzie zakochana. Wokół swego serca stworzyła barierę, przez którą trudno jest się przedostać. Dla rodziny i najbliższych jest czuła i może poświęcić dla nich życie. Ale jak dostać się do tego małego kręgu, skoro jej rodzina nie żyje, a najbliższych nie ma?
Podsumowując: Tiara jest albo miła, albo złośliwa bądź oschła. Czasem agresywna i z całą pewnością nieufna. Aby być jej przyjacielem, trzeba zdobyć się na wyżyny cierpliwości. No chyba, że Tiara zauważy w tobie prawdziwego przyjaciela.
Ulubione zajęcie:
Pływanie, drobne polowanie i tropienie
Historia:
Porzuceni...
Jej ojciec był Przywódcą. Rządził doskonale, miał wielu "wielbicieli". Wszyscy popierali jego wybory, po za jednym. Nikt nie popierał, aby Eliasz, czyli przywódca, założył rodzinę. Ale Eliasz ich nie słuchał. Zakochał się po czubki uszów w pewnej samicy, która później okazała się matką naszej Tiary. Imię jej brzmiało Rastia. Długo ukrywali swoją miłość, ale wszystko wyszło na jaw, gdy na świat, wśród ciemnego lasu, przyszła mała samica Tiara i jej siostra. Pierwsza z sióstr - Tiara, miała małe szanse na przeżycie. Nikt tak właściwie nie życzył suczce długiego życia. Rastia przejęła się możliwą stratą i zadbała o szczęście Tiary. Dzięki temu przeżyła, ale była bardzo słaba. Wszyscy domyślili się prawdy, że dwa szczeniaki powstały od Eliasza. Omijali biedną Rastię i jej potomstwo szerokim łukiem. Eliasz jednak ich nie zostawił. Opiekował się zarówno partnerką jak i potomstwem. Wielbiciele Eliasza stali się jedynie małą grupką. Po kilku miesiącach utrzymywania się na skrajnościach, Eliasz stracił przywództwo. Rastię, Tiarę i jej siostrę wyrzucono z watahy. Eliasz pozostał, bo miał jeszcze małą grupkę poddanych. Tak więc rodzina bez samca została wyrzucona na pastwę losu.
Strata...
Długo się włóczyli. Tiara trzymała się na resztkach zdrowia, ale jednak żyła. Nikt wtedy się nie spodziewał, że wyrośnie z małej Tiary twarda samica. Gdy po pewnym czasie, dotarli na jakąś pustynię, zabrakło im jedzenia. Matka i siostry były kompletnie osłabione i nikt nie miał siły na polowanie. Położyli się w nocy spać, ale nasza główna bohaterka, Tiara nie mogła zasnąć. Wyruszyła samotnie w pobliski las, na skraju pustyni. Całą noc uganiała się za istniejącą tam zwierzyną. Odziwo, upolowała zająca. Przyniosła go rodzinie i wspólnie się posilili. Wtedy to Tiara udowodniła, że potrafi zadbać o siebie. Dzień później, w opuszczonej rodzinie nastąpiła tragedia. Kłusownicy znaleźli je i zaczęli swoje uganianki. Matka oddała życie za Tiarę i siostrę. Kłusownicy zadowolili się tym łupem i pozostawili samice w spokoju. Siostra Tiary była nieprzytomna; na początku kłusownicy uparli się na nią. Tiara, smutna i przygnębiona wczesną śmiercią matki odeszła, pozostawiając siostrę na pastwę losu. Samotnie zaczęła chodzić po odległych lasach, górach...
Powrót do zdrowia...
Tiara długo się otrząsała po stracie rodziny. Najpierw ojciec, potem matka, a na końcu siostra... Ogromne straty życiowe. Samica starała się o tym nie myśleć. Wiedziała, że rozczulanie nie jest mile widziane z dzikiej puszczy. Z czasem stawała się silniejsza. Sama sobie dawała treningi na wytrzymałość i siłę. Po kilku miesięcy nie przypominała siebie. Była w ogóle nie czuła. Kamienna twarz, twarda samica bez cienia litości czy współczucia. Oto, co puszcza z miłej i uprzejmej samicy. Suczka w niczym nie przypominała starej Tiary, sprzed kilku zaledwie miesięcy. Przez ten czas znacznie podrosła, w mięśniach też. Jedyne co pozostało z bezbronnej Tiary, to łatka na oku. Bo na pewno nie charakter. Po pewnym czasie życia w dziczy, gdzie nauczyła się sama walki, obrony i polowań była po prostu mistrzem walk. Rzadko przegrywała, prawie nigdy. Błąkała się więc z dala od innych, często polując, w jakim celu? Trudno to powiedzieć. Po prostu chodziła. Znalazła w końcu watahę. Długo włóczyła się po okolicy tej watahy. Zastanawiała się, czy dołączyć tam czy nie. Sama dobrze sobie radziła, ale z drugiej strony czasem, raz na jakiś czas, brakowało jej towarzystwa. Nie było nikogo, do kogo mogłaby otworzyć buzie. Otwierała ją tylko wtedy, gdy jadła lub znęcała się nad zdobyczami.
Rodzeństwo:
Porzucone na pastwę losu
Rodzice:
Eliasz i Rastia
Partner/partnerka:
Wolny duch
Cieczka:
Czasem jest, czasem nie
Umiejętności:
Siła - 40
Szybkość - 40
Zręczność - 40
Odwaga - 40
Czujność - 40
Moce:
~
Rzeczy:
Na razie brak...
Osiągnięcia:
Kiedyś z pewnością będą
Zdjęcia:
4
Psy / Salve
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Salve dnia Kwiecień 11, 2013, 19:46:10 »
Imię : Salve
Płeć: Suczka
Wiek:3lata
Rasa:Border Collie
Ranga: Alpha
Armia: Jestem dowódczynią wszystkich wilków, więc wszystkie i żadna...
Charakter: Salve to warunkowo miła suczka, ale wszystko ma  swoje granice.Wszystko zależy od jej humoru
zły-lepiej się nie zbliżać może być oschła i zarozumiała, wręcz agresywna. Zaś dobry-jest miła, przyjacielska i bardzo towarzyska, ale niezależnie od charakteru zawsze jest czuła i opiekuńcza, wierna.
Ulubione zajęcie:frisbee
Historia :kiedy miała 11 miesięcy i od kilkudziesięciu dni przebywała w schronisku pod Jelenią Górą. Oddali ją właściciele, ponieważ, jak stwierdził pracownik schroniska: „nie dawali sobie z nią rady.” Salve jest im bardzo wdzięczna, że nie przywiązali jej do drzewa i nie pozostawili na pastwę losu, albo nie pozbyli się jej w inny, okrutny sposób. Była na pewno bita. Miała wszystkie symptomy psa, który doświadczył agresji i przemocy.
Ze schroniska przywiózł ją mój Pan Dawer, który razem ze starszym synem, wybrał się pod Jelenią Górę. Jakieś 130 kilometrów od naszego miejsca zamieszkania. Przywieźli „obraz nędzy i rozpaczy”. Suczkę- rasy border collie, z ogromną niedowagą. To były „kości pokryte skórą”. Mąż w trakcie pierwszych spacerów, obawiał się, że ktoś powiadomi straż miejską o psie głodzonym przez właścicieli.
Suka miała już swoje imię- Salve. Nie byliśmy nim zachwyceni, ale ponieważ ładnie na nie reagowała, uznaliśmy, że nie będziemy niczego zmieniali.

Nasz „nowy członek rodziny” bał się praktycznie wszystkiego: chodzenia po schodach, jazdy windą, ludzi spotkanych na spacerze. Wykazywał agresję, zwłaszcza wobec, młodych, szczupłych mężczyzn. Łaskawiej pochodził do kobiet. Był moment, że żałowałam podjętej decyzji.
Salve przyjechała do właścicieli 30 grudnia 2010 roku.
Spacery z Salve to była prawdziwa „ droga przez mękę”, z powodu jej strachu. Odetchnęliśmy, kilka miesięcy później, po przeprowadzce do nowego domu, na wieś. Salve mogła w końcu swobodnie biegać po ogrodzonej działce. Na zewnątrz zawsze wychodziła w kagańcu i na smyczy. Zazdrościła właścicielom, których psy biegały swobodnie po pobliskich łąkach a oni mogli rzucać im patyki, piłeczki. Nasza suczka do końca swoich dni u właścicieli była „pod specjalnym nadzorem” w trosce o innych ludzi i zwierzęta.
Salve słuchała tylko pana Dawer'a, którego też bardzo kochała. Potrafiła siadać na przeciwko niego i godzinami wpatrywać się w jego oblicze. Albo, kiedy leżał, kładła swój pysk na jego czole. Pan Dawer pozostawał wtedy chwilę bez ruchu. Nie chciał, wstając zbyt gwałtownie, „urazić jej uczuć.”
Została zaatakowana, niespodziewanie, w trakcie spaceru, przez dwukrotnie większego psa. Była bez szans. Chociaż „z przeciwnikiem” walczyli w trójkę, to znaczy: Salve, syn i pan Dawer to, ponieśliśmy klęskę. W wyniku odniesionych ran musieli Salve uśpić. Jednak w dniu uśpienia ona uciekła ze schroniska, była w kilku wilczych watahach, ale teraz założyłą własną, psią...

Rodzeństwo:Nie mam
Rodzice:Nie mam
Partner/partnerka:Brak
Cieczka:Tak
Umiejętności :
Siła -50
Szybkość -50
Zręczność -50
Odwaga -50
Czujność -50
Moce: ...
Rzeczy: jak będzie potrzebne to kupię
Osiągnięcia: brak...
Zdjęcia:5
Willa Płomienia / Sypialnia
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Płomień dnia Kwiecień 11, 2013, 19:23:43 »
Mały, przytulny pokój. Lubi tu sypiać Płomień, ale też się odprężać.
6
Psy / Płomień
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Płomień dnia Kwiecień 11, 2013, 19:19:11 »
Imię- Psa Płomień
Wiek- 3 lata
Płeć - samiec
Rasa Golden Retriver
Ranga: Tropiciel
Armia: zwykła
Charakter - Pies, który jest dość miły. Agresywny wobec innych psów. Samotny. Gdy się zakocha nie odpuszcza. Bardzo romantyczny, ale nie zawsze na pomysły wpada. Ma wielką wyobraźnię.
Ulubione zajęcie: Bieganie, zabawa z suczkami, pływanie.
Historia - Rodzina.. coś czego pragnął. Gdy miał 3 miesiące został oddany do rodziny Lasier. Czuł się tam kochany. Każdy się nim opiekował, karmił... Dzieci go rozpieszczały, dawały mu resztki obiadów, smakołyki. Czuł się szczęśliwy. Zbliżały się jego 2 urodziny. Był już wystarczająco dorosły i wysoki. Rodzina pracowała, dzieci chodziły do szkoły.. Nie mieli już dla niego już czasu. Któregoś razu, gdy pojechali na spacer, zostawili go na pastwisku. Starał się znaleźć dom. *Gdzie on może być ?* Był przerażony. Nie jadł od miesięcy. Zostawili go bezczelnie. Zaczął szukać jedzenia po śmietnikach, żebrać pod sklepami od innych. Nie chciał być sam.. może w końcu znalazł miejsce dla siebie ?
Rodzeństwo: Brak
Rodzice: Brak
Partner/partnerka: Brak
Umiejętności : ?
Moce:  ?
Rzeczy: Obroża z napisem Płomień i ogniem.
Osiągnięcia: -
Zdjęcia :

Gdy szukał rodziny -


Gdy przeprawiał się przez wody szukając rodziny


Na wystawach


Ogólnie
7
Psy / Co napisać w wątku?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Salve dnia Kwiecień 11, 2013, 18:46:01 »
W swoim Psie musisz zamieścić te informacje:
Imię :
Płeć:
Wiek:
Rasa:
Ranga:
Armia:
Charakter:
Ulubione zajęcie:
Historia :
Rodzeństwo:
Rodzice:
Partner/partnerka:
Cieczka:(tylko dla samic!)
Umiejętności :
Moce:
Rzeczy:
Osiągnięcia:
Zdjęcia:


Pod tym możesz zamieścić jeszcze jakies informacje od siebie.
8
Co i jak? / pozycje
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Salve dnia Kwiecień 10, 2013, 20:08:33 »
1. Szczeniak-Nie może polować.Nie należy do armii
2. Pomocnik-Pomocnik to pies który poma
3. Zwykły pies  - należy do armii
4. Wojownik - Należy do armii
5. Zwiadowca-Należy do armii
6. Tropiciel - Należy do armii
7. Łowca - Należy do armii
8.Strażnik-należy do armi
9.Szpieg-należy do armii
10. Dowódca armii WL- Jest dowódcą armii

11. psojad-Ta pozycja jest bardzo dobra. należą do Poteżnej Armii. . Ma jedną magiczną moc
12. psołak- Ta pozycja jest już naprawdę potężna.należą do Poteżnej armii. . Ma jedną magiczną moc.
13. wrrrrłak -Ma jedną magiczną moc. Należy do Potężnej Armii
14.Haułak-należy do Potężnej Armii, ma 1moc
12. Dowódca Potężnej Armii. Ma dwie magiczne moce.


13. Psarczer  pies posiadający niezwykłe zdolności. Ma skrzydła potrafi latać. Należy do podniebnej armii. Ma 2 magiczne moce
14. Pies Assios - wilk As również posiada skrzydła i należy do podniebnej  armii. Ma 3 magiczne moce.
15. Dowódca podniebnej armii- Ma pięć magicznych mocy.
16. Książe / księżniczka - Syn lub córka alphy. Ma skrzydła i należy do podniebnej armii, ma 5 zdolności
17. Samiec aplha --> Partner samicy alpha. Posiada skrzydła. Pomaga samicy alpha. Ma 6 magicznych mocy.

18. Samica alpha --> Najważniejszy pies. Posiada skrzydła i wszystkie inne zdolności. Ma wiele magicznych mocy.
Strony: [1] 2 3 ... 10

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
miasto-lodz shd telenowele dzikiekonie styria